Nasza wypożyczalnia z Krakowa oferuje wynajem busów w bardzo atrakcyjnych cenach. Dysponujemy pojazdami stosunkowo młodymi, które utrzymane są w bardzo dobrym stanie technicznym, co poświadczają aktualne przeglądy. Ponadto zadbaliśmy o zachowanie schludnych i estetycznych wnętrz, jednocześnie zapewniających komfortową podróż. W tym celu pojazdy zaopatrzone zostały w miękkie i wygodne fotele z regulowanymi oparciami, klimatyzację/ nawiew, zestaw audiowizualny. Po każdej odbytej trasie wnętrza są starannie czyszczone, dbamy bowiem o porządek i komfort naszych pasażerów.

Idealna oferta dla niewielkich grup

Wynajem busa to doskonała alternatywa dla dużych autokarów. Nasze pojazdy umożliwiają przewóz od 6 do 21 osób. W ten sposób mogą Państwo zorganizować transport już dla niewielkiej liczby osób bez ponoszenia wysokich kosztów za rezerwację dużego autokaru bądź kilku limuzyn. To idealny sposób na transfer z lotniska, na szkolenia, konferencje, w delegacje, itp.

Praktyczna usługa rezerwacji z kierowcą

Nasza wypożyczalnia z Krakowa umożliwia wynajem busów z usługami kierowcy. Jest to doskonała propozycja dla grup osób niezmotoryzowanych, nieznających miasta i okolicy, podróżujących w interesach, czy uczestników imprez okolicznościowych bądź firmowych. Zamawiając u nas przewóz osób z usługą kierowcy mogą Państwo liczyć na punktualność i rzetelną realizację zlecenia – bez błądzenia po trasie, bez konieczności wyrzekania się pełnego uczestniczenia w zabawie.

Prosty sposób rezerwacji

Na naszej stronie internetowej znajduje się intuicyjny formularz zapytania, pozwalający na przygotowanie szybkiej wyceny transportu. Wystarczy podać ilość osób, trasę przejazdu, orientacyjny plan godzinowy, datę oraz swoje dane, na które postaramy się jak najszybciej przesłać odpowiedź. Posiadając wstępną wycenę mogą Państwo zdecydować na zamówienie usługi bądź zrezygnować. Wycena nie jest płatna. Jednocześnie pragniemy poinformować, że całkowity koszt jest ustalany już indywidualnie po przeprowadzeniu rozmowy i uzyskaniu przez nas szczegółów.